Велико срце ђака трећака - Дечија недеља

Датум: 23. Oktobar 2023 20:46 Категорија: Новости

И ове школске године ученици трећег разреда наше школе узели су учешће у Дечијој недељи, најзначајнијем националном догађају посвећеном деци. Одржана је под слоганом “Велико срце деце Србије”.
Дечекали су је уз велику радост и испратили уз бројне активности. Показали су своје таленте, способности, развијали емпатију, толеранцију . Јачали су вршњачку солидарност и комуникацију.
Организована је хуманитарна акција ,,Друг - другу" , прикупљањем школског прибора за друга из одељења.
Цртали су  радове  на  тему: "Велико  срце  деце  Србије " и посетили изложбу  ликовних  радова  ученика поводом  Дечије  недеље
Учествовали су у музичком загрљају , певали  су и свирали одабране песме. Последњи дан уживали су у маскенбалу и у играма у дворишту школе.
Дружење је било незаборавно , што говоре и њихови осмеси!

АКТИВ УЧИТЕЉА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА