Обавештење о мерама безбедености

Датум: 11. Maj 2023 11:23 Категорија: Информације

Поштовани родитељи и ученици,

Сведоци смо незапамћених злочина који су се десили претходне недеље. Сви смо врло емотивно потресени и шокирани тиме што се догодило. Ученици су наравно посебно осетљиви и нама најбитнији у овој ситуацији. Најважније је деци вратити осећање безбедности и сигурности у школско окружење. У нашој школи су донете нове мере како би се појачала безбедност.

Обавештење

Датум: 26. April 2023 10:32 Категорија: Информације

Завод за вредновање квалитета образовања и васпитања врши међународно испитивање рачунарске и информационе писмености ICILS 2023 у сарадњи са Међународном асоцијацијом за евалуацију образовних постигнућа (IEA – Амстердам, Холандија; Хамбург, Немачка и Мелбурн, Аустралија) у нашој школи.

Више информација на линку.

Општинско и градско такмичење из историје

Датум: 25. April 2023 16:33 Категорија: Информације

Општинско такмичење из историје одржано је 26.02.2023 а градско 04.априла и наша деца су постигла запажене резултате.
Поносни смо на њихово знање и залагање.

Информације за будуће прваке - школска 2023/24 година.

Датум: 18. April 2023 11:38 Категорија: Информације

Поштовани родитељи будућих првака,

Све информације у вези тестирања ученика за упис у први разред можете прочитати на линку испод.
Упис ученика у први разред основне школе почиње 1.4. и траје до 31.05.2023. године.

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА БУДУЋЕ ПРВАКЕ - ШКОЛСКА 2023/24 ГОДИНА.

Упис деце у први разред

Датум: 07. Mart 2023 14:11 Категорија: Информације

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД 2023/2024 - ОБАВЕШТЕЊЕ

Општинско такмичење Српски

Датум: 26. Februar 2023 10:02 Категорија: Информације

Жалбе на прелиминарне резултате су у понедељак, од 11-13 часова, у ОШ "Љуба Ненадовић".

Пакетић пун љубави

Датум: 15. Decembar 2022 19:45 Категорија: Информације

Иако су некако "горка" и помало тешка времена ученици наше школе од 1-8 разреда су поново показали солидарност и прикупили новогодишње пакетиће за мале хероје који живе на Косову и Метохији "Пакетић пун љубави" препознавање да наше мало ипак зна да обрадује и усрећи .
Браво децо!!!!

Изложба

Датум: 16. Novembar 2022 23:39 Категорија: Информације

У Галерији ОШ " Љуба Ненадовић" отворена је изложба ученика осмог разреда под називом "Дај ми крила".
Изложба ће бити отворена до краја месеца новембра.

ПОГЛЕДАЈ ГАЛЕРИЈУ СЛИКА

104. годишњица од ослобођења Жаркова у Првом светском рату

Датум: 07. Novembar 2022 18:40 Категорија: Новости

Обележена 104. годишњица од ослобођења Жаркова у Првом светском рату

31. октобра 2022. године, на Лукиндан, у дворишту ОШ „ Љуба Ненадовић“, полагањем венаца на спомен плочу палим борцима, обележена је 104. годишњица од ослобођења Жаркова у Првом светском рату.Након тога окупљени поштоваоци храбрих ратника могли су да уживају у богатом културно-уметничком програму у којем су учествовали ученици и наставници са територије Жаркова, а домаћини су били ученици наше школе, чланови рецитаторске секције, који су кроз документарни материјал, рецитал и песму представили трагичну и победоносну причу о Србији и доказали да се жртве палих ратника које су уродиле слободом никада неће заборавити од стране млађих поколења.

Погледај галерију слика

ДАН ШКОЛЕ 2022

Датум: 07. Novembar 2022 18:26 Категорија: Новости

27.септембра одржан је Дан школе
Чика Љубина улица у оквиру које је био и истријски кутак.
Свој допринос имали су и ученици љубитељи историје који су говорили о пријатељству
Љубе Ненадовића и честитог кнеза Михаила Обреновића.

погледај галерију слика