ДОПУНА КОНКУРСА

Датум: 17. Jun 2018 23:26 Категорија: Информације

Допуна текста Конкурса за упис ученика
у средњу школу за школску 2018/2019. годину.

Горани Србије

Датум: 13. Jun 2018 08:29 Категорија: Новости

Прво место за ликовни и литерарни рад у оквиру такмичења Покрета горана Србије
поводом дана заштите животне средине.

ПРИПРЕМНА НАСТАВА

Датум: 05. Jun 2018 00:25 Категорија: Информације

ПРИПРЕМНА НАСТАВА МАТЕМАТИКА - ЈЕЛЕНА ГРУЈИЋ

ПРИПРЕМНА НАСТАВА МАТЕМАТИКА - ГОРДАНА МИЛИЋЕВИЋ

ПРИПРЕМНА НАСТАВА СРПСКИ ЈЕЗИК - ГОРДАНА ОПАЛИЋ

ПРИПРЕМНА НАСТАВА СРПСКИ ЈЕЗИК - АНА  МИЛУНОВИЋ

БЕСПЛАТНЕ РАДИОНИЦЕ У ТОКУ ЛЕТНЈЕГ РАСПУСТА

Датум: 01. Jun 2018 16:24 Категорија: Информације

Обавештавамо Вас да је Секретаријат за спорт и омладину организовао бесплатне спортско рекреативне садржаје и креативне радионице у школској 2017/2018. години, за ученике основних и средњих школа у Београду, које ће моћи да похађају током трајања летњег распуста.
Циљ бесплатних програма је да се сваком ученику, без обзира на материјални статус, омогући бављење спортом, стицање здравих животних навика и промена седелачког начина живота. Желимо да деца активно проводе слободно време у друштву вршњака и савладају нове вештине.

Све детаљније информације о програмима за време летњег школског распуста можете наћи на сајту града Београда: www.beograd.rs

ИЛИЈАДА

Датум: 27. Maj 2018 22:45 Категорија: Новости

ЧЛАНОВИ „ЉУБЕ“  ИЗВЕЛИ „ИЛИЈАДУ“ НА МАТИЧНОЈ СЦЕНИ
Драмска група „Љуба“ у четвртак 24.05.2018. године на својој „матичној сцени“ тј. бини свечане сале ОШ „Љуба Ненадовић“ извела је представу „Илијада“ . Публика је овацијама поздравила младе глумце. На овај начин драмска секција наше школе прослављава крај још једне успешне сезоне иза себе у којој је имала пет јавних наступа, две премијере „Шумадијски Европљанин“ и „Илијада“ и једну премијерну обнову представом „Летопис школе исписан љубављу“. Два члана секције прошла су и курс у беседништву.
У понедељак ће се на репризи ове представе публици у оснновној школи последњи пут поклонити ученици осмог разреда: Ана Милашевић, Ивана Јошанов, Ана Урошевић, Растко Пајић, Јанко Рацић , Петар Степановић и Илија Марјановић.

ПОГЛЕДАЈ ГАЛЕРИЈУ СЛИКА

ПОЗОРИШНА ПРЕДСТАВА ИЛИЈАДА

Датум: 24. Maj 2018 09:07 Категорија: Новости

ОТВОРИ И ПРОЧИТАЈ

ОПШТИ РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА 8.РАЗРЕДА

Датум: 21. Maj 2018 07:34 Категорија: Информације

ОПШТИ РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА 8.РАЗРЕДА

Општи родитељски састанак за родитеље ученика осмог разреда ОШ „Љуба Ненадовић“ одржаће се у четвртак 24. 05. 2018. године у свечаној сали школе са почетком у 18 ч. Родитељском састанку присуствоваће разредне старешине  ученика осмог разреда, директор школе, педагог и психолог школе.
Дневни ред је завршни испит за ученике осмог разреда и календар уписа у средње школе.

"ЉУБА" ОДНЕЛА ТРИ НАГРАДЕ

Датум: 21. Maj 2018 07:26 Категорија: Новости

ТРИ НАГРАДЕ ЗА „ЉУБУ“ НА ФЕСТИВАЛУ КРАТКИХ ДРАМСКИХ ФОРМИ
Драмска група „Љуба“ из наше школе учествовала је у уторак 8.5.2018. на  18. Фестивалу кратких драмских форми деце и младих Београда меморијал „Драгослав Симић“ који се традиционално одржава у Културном центру „Раковица“. Чланови наше драмске секције предвођени драмским педагогом Аном Милуновић изводили су представу „Илијада“ .

Види галерију слика

НАГРДЕ ЦРВЕНОГ КРСТА

Датум: 14. Maj 2018 09:02 Категорија: Новости

Обавештење повећање броја одељења ИТ

Датум: 09. Maj 2018 19:14 Категорија: Новости

Влада Републике Србије је у свом плану приоритетних циљева и активности за унапређење ИТ сектора за 2018.год. као један од приоритета поставила  повећање броја одељења за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику.Списак школа  се налази на сајту: htpp:/mpn.gov.rs/gimnazije-specijalizovane-it-odeljenja/.
Прочитај више