Информације

Сајт у изради

ЛИКОВНИ КОНКУРС

Датум: 06. Decembar 2018 00:30 Категорија: Информације

Милена Урошевић V/1 освојила је прво место на ликовном конкурсу „За сунчану јесен живота"
Ликовни педагог : Марија Терзић

На конкуру је учествовало 900 радова. Ученици чукаричких основних школа чији су радови награђени на конкурсу „За сунчану јесен живота" били су гости Градске општине Чукарица.

Конкурс традиционално организује Црвени крст, а циљ конкурса је да се млади, кроз овај вид изражавања  подстакну да брину о старијим особама.

Погледај галерију слика

XII Фестивал науке

Датум: 30. Novembar 2018 20:38 Категорија: Информације

Ученици наше школе су 29.11.2018. год посетили:
XII Фестивал науке

фестивал науке је највећа манифестација у оласти промоције науке и образовања. На фестивалу је учествовало више  од 60 научних и образовних институција , удружења али и појединаца из Србије и из иностранства. Ученици наше школе учествовали су на ликовном конкурсу који организује Фестивал.Тема је била "Да смеће не буде веће" рециклажа.
Ученици су у оквиру додатне наставе ликовне културе и географије са настваницама Маријом Терзић и Даницом Ранкић посетили Фестивал науке.

Погледај галерију слика

"Изабери"-представа

Датум: 05. Novembar 2018 21:17 Категорија: Информације

Дана 03.10.2018. у нашој школи одржана је представа "ИЗАБЕРИ" ( пројекат против наркоманије)

Прочитај више и погледај галерију слика

Трајање часова

Датум: 05. Oktobar 2018 10:52 Категорија: Информације

Од понедељка 08.10.2018. часови ће трајати 45 минута.

КВИЗ ЗНАЊА

Датум: 30. Septembar 2018 22:48 Категорија: Информације

Квиз знања ''Колико познајемо породицу Ненадовић''
У четвртак 27.09.2018. у свечаној сали школе одржан је јавни час ''Колико познајемо породицу Ненадовић'', као део активности у недељи у којој обележавамо Дан школе.
Ученици осмог разреда, њих дванаесторо : Тодор Тодоровић и Јана Ћулафић 8/1, Богдана Гавриловић и Тамара Курћубић 8/2, Анастасија Бркић и Искра Дејановић 8/3, Викторија Вукмировић и Немања Ђурић 8/4, Сандра Пауновић и  Мина Ђорђевић 8/5 и Марко Станковић и Стефан Петровић 8/6 учествовали су у квизу у којем су проверавали своје знање из историје и српског језика. Две екипе, црвена и плава, показале су одлично знање о Ненадовићима. Жири су чиниле Весна Блажевић Лужајић -  директорка, Душанка Гачић Брадић – психолог, Јелена Шапић – наставница историје и Гордана Опалић – наставница српског језика. Са само 2 бода предности, победила је плава екипа, која је добила и пригодан поклон. Публику су чинили ученици петог, шестог и осмог разреда. Након завршеног квиза, учесници и публика су говорили о томе шта су то ново сазнали путем овог квиза, а наставнице историје и српског језика су давале додатне информације о историјским приликама у време Првог српског устанка и епским песмама у којима се пева о том времену, као и о књижевном раду Љубе Ненадовића.

Почетак смене

Датум: 07. Septembar 2018 11:33 Категорија: Информације

Од понедељкa 10.09.2018. старијим разредима од 5-8. разреда поподневна смена почиње у 13 h.

ПРИГОВОРИ ЗА РЕЗУЛТАТЕ ЗИ

Датум: 20. Jun 2018 10:44 Категорија: Информације

УПУТСТВО ЗА ПОСТУПАК ПРИГОВОРА НА РЕЗУЛТАТЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА

ТЕСТОВИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

Датум: 18. Jun 2018 12:08 Категорија: Информације

КОМБИНОВАНИ ТЕСТ КЉУЧ

ТЕСТ МАТЕМАТИКА КЉУЧ

ТЕСТ СРПСКИ ЈЕЗИК КЉУЧ

ДОПУНА КОНКУРСА

Датум: 17. Jun 2018 23:26 Категорија: Информације

Допуна текста Конкурса за упис ученика
у средњу школу за школску 2018/2019. годину.

ПРИПРЕМНА НАСТАВА

Датум: 05. Jun 2018 00:25 Категорија: Информације