Новости

Назив школе ОШ „Љуба Ненадовић“ Улица и број, општина Аце Јоксимовића 25, Чукарица Директор школе Телефон / Факс 2512 093 / 2513 093 e-mail [email protected] Библиотекар(и) Сузана Илић Телефон / Факс _2512 093 e-mail [email protected] Број радних дана у недељи за кориснике 5 Број радних сати дневно за кориснике 6

Покрет горана Србије

Датум: 19. Novembar 2018 22:53 Категорија: Новости

ЗАВРШНА РАДИОНИЦА ПОКРЕТА ГОРАНА СРБИЈЕ

"Изабери"-представа

Датум: 05. Novembar 2018 21:17 Категорија: Информације

Дана 03.10.2018. у нашој школи одржана је представа "ИЗАБЕРИ" ( пројекат против наркоманије)

Прочитај више и погледај галерију слика

14.КИДС ФЕСТ

Датум: 26. Oktobar 2018 09:29 Категорија: Новости

Рељеф нашег завичаја 3/2.

Датум: 16. Oktobar 2018 21:26 Категорија: Новости

"Рељеф нашег завичаја" ,групни рад ученика 3/2.
У изради рељефа коришћен материјал фондан као иновативно решење

Покрет горана Србије Засавица

Датум: 15. Oktobar 2018 21:39 Категорија: Новости

Излет ученика шестог разреда у организацији Покрета горана Србије у Засавици ,
горанска радионица, вожња бродом, ручак.

Радост Европе 2018

Датум: 15. Oktobar 2018 21:34 Категорија: Новости

НЕК ПЛАНЕТА БЛИСТА,,
49.међународни сусрет деце Европе

Манифестација „Радост Европе“ окупила је од 2-5. 10. 2018. децу из седамнаест земаља у Београду. Ученици београдских  школа примили су вршњаке из многих европских држава.Манифестација  је по четрдесет и девети  пут окупила децу у славу радости, игре, песме, дружења и мултикултуралног прожимања.
Ученици наше школе угостили су ове године децу из Чешке у питању је вокално инструментални састав.

Представа "Хероине духа"

Датум: 11. Oktobar 2018 21:20 Категорија: Новости

ХЕРОИНЕ ДУХА
(оне су гледале у будућност преко рамена)
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ ....................................................................................... .......Николија Пауновић
КСЕНИЈА АТАНАСИЈЕВИћ......................................................................................Милица Живуловић
МАРИЈА МАГА МАГАЗИНОВИЋ........................................................................................Мила Протић
МИРА ТРАИЛОВИЋ..........................................................................................................Вања Зековић
НАДЕЖДА ПЕТРОВИЋ...........................................................................................................Сара Бркић

Свечана сала ОШ „Љуба Ненадовић“
12.10.2018. године у 18:30 ч
УЛАЗ СЛОБОДАН

ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО

Датум: 07. Oktobar 2018 20:24 Категорија: Новости

Дана 06.10.2018. у Кошутњаку одржана је хуманитарна трка под називом "Трка за срећније детињство"
СТАРИЈИ РАЗРЕДИ

МЛАЂИ РАЗРЕДИ

ГАЛЕРИЈА СЛИКА

Трајање часова

Датум: 05. Oktobar 2018 10:52 Категорија: Информације

Од понедељка 08.10.2018. часови ће трајати 45 минута.

КВИЗ ЗНАЊА

Датум: 30. Septembar 2018 22:48 Категорија: Информације

Квиз знања ''Колико познајемо породицу Ненадовић''
У четвртак 27.09.2018. у свечаној сали школе одржан је јавни час ''Колико познајемо породицу Ненадовић'', као део активности у недељи у којој обележавамо Дан школе.
Ученици осмог разреда, њих дванаесторо : Тодор Тодоровић и Јана Ћулафић 8/1, Богдана Гавриловић и Тамара Курћубић 8/2, Анастасија Бркић и Искра Дејановић 8/3, Викторија Вукмировић и Немања Ђурић 8/4, Сандра Пауновић и  Мина Ђорђевић 8/5 и Марко Станковић и Стефан Петровић 8/6 учествовали су у квизу у којем су проверавали своје знање из историје и српског језика. Две екипе, црвена и плава, показале су одлично знање о Ненадовићима. Жири су чиниле Весна Блажевић Лужајић -  директорка, Душанка Гачић Брадић – психолог, Јелена Шапић – наставница историје и Гордана Опалић – наставница српског језика. Са само 2 бода предности, победила је плава екипа, која је добила и пригодан поклон. Публику су чинили ученици петог, шестог и осмог разреда. Након завршеног квиза, учесници и публика су говорили о томе шта су то ново сазнали путем овог квиза, а наставнице историје и српског језика су давале додатне информације о историјским приликама у време Првог српског устанка и епским песмама у којима се пева о том времену, као и о књижевном раду Љубе Ненадовића.