ДАН ШКОЛЕ

Датум: 03. Oktobar 2019 10:59 Категорија: Новости

ДАН ШКОЛЕ "ЉУБА НЕНАДОВИЋ" 27.09.2019.
Дан школе обележен је пројекцијом филма о историјату школе

Ове године је Дан школе обележен  на мало другачији начин у оквиру Чика Љубине улице где су посетиоци, шетњом кроз зборницу, холове, библиотеку и учионице, имали прилику да погледају кратак филм о школи, различите изложбе, сазнају шта се то налази у новом школском часопису, посете музички и књижевни кутак у коме су ученици представљали своје радове. Здрава храна, историјска, географска, ликовна, литерарна изложба, изложба рукотворина и предмета припреманих на часовима технике и технологије, чинили су садржај ове улице богатим и атрактивним како за госте, тако и за наставно особље и ученике.
Мозаичну структуру свечаности, повезао је Стефан Немања Јеличић ученик 7/2, костимиран у малдог чика Љубу, посетиоци, али и заједнички рад актива српског језика, ликовне културе, музичке културе, технике и технологије, учитеља, наставнице хемије Весне Васовић, наставнице историје Јелене Шапић и наставнице географије Данке Радић, као и велико ангажовање ученика, како пре, тако и на сам дан прославе.

Погледај галерију слика