Затворени олимпијски базен

Датум: 26. Oktobar 2017 20:52 Категорија: Информације

Драги ученици и родитељи,
Градска општина Чукарица  је и ове године закупила за ученике основних школа са територије Општине затворени олимпијски базен у балон хали на пливалишту Кошутњак.Ово је још један начин бављења спортом за ученике који могу да користе овај базен недељом од 13:00 до 15:00 часова.Бесплатно коришћење базена  почиње 5.11.2017.год. и предвиђено је да траје до краја марта 2018.год.
Коришћење базена важи искључиво за ученике пливаче  у пратњи родитеља и са уредном документацијом коју чине ђачка књижица за ученике и лична карта за родитеља.
На базену постоји спасилачка служба Завода за спорт и медицину спорта Републике Србије али напомињемо да је сваки родитељ одговоран за своје дете.
Надамо се да ћете користити базен и да ће тако ова услуга коју вам пружа ваша Општина имати прави смисао.