Школски часопис

Часопис ЉубаЗНА РЕЧ од сад и на сајту школе!

Драги наши читаоци,
Свет око нас , шарен и пун различитости, лепоту исказује само ако смо у стању да је приметимо, додирнемо, помиришемо...
Када би сви изгледали исто, радили исте ствари, читали исте књиге, слушали исте песме,наступио би нееевиђен смор! На сву срећу, богатство различитости краси и нашу школу, и наше ученичке животе.
Ми смо се, овакви различити, окупили у новинарској секцији да то богатство  које свако од нас примећује на различити начин, забележимо и пренесемо вама најбоље што знамо и умемо. Верујемо да ћемо успети да вас забавимо, али и информишемо о свему лепом што се у нашој школи дешава.
Пред вама су прва два броја, а у нама велико задовољство и понос, јер смо се баш потрудили да вам прикажемо како ми видимо овај наш школски живот.

Ваша редакција