Упис деце у први разред

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА БУДУЋЕ ПРВАКЕ -ШКОЛСКА 2023/2024

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД 2023/2024- ОБАВЕШТЕЊЕ

ОШ ,,Љуба Ненадовић“, Београд                            школска 2022/2023.година

ПРИЈЕМ ПРВАКА

Поштовани родитељи будућих првака,
Нова школска година је пред нама и дан када се радујемо сусрету са новом генерацијом ђака у нашој школи.
Тим поводом Вас обавештавамо да ће се у дворишту наше школе организовати свечани пријем првака, 1. септембра 2022.године  са почетком у 17 часова.

Распоред ученика по одељењима биће истакнут на улазу у школу у уторак, 31.08.2022. године, у 12 часова.
Организација пријема првака подразумева поздравни говор директора и учитеља, прозивку и увођење ученика у учионицу.

Родитељи ће добити сва потребна обавештења од учитеља, а у вези са организацијом наставе и планираном родитељском састанку.
Молимо све родитеље будућих првака да редовно прате сајт и читају обавештења која се на истом постављају.
Свим родитељима будућих првака желимо да се захвалимо што су Основној школи „Љуба Ненадовић“ указали поверење да у наредном периоду образује и васпитава њихову децу. Сигурни смо да ће наши учитељи и наставници
оправдати указано поверење и да ћемо остварити једну успешну сарадњу пуну међусобног уважавања и разумевања.
У животу сваког родитеља полазак детета у школу представља један посебан и свечан догађај, који сваког родитеља испуњава осећањем неизмерне среће и радости. Желимо Вам да у том догађају, без обзира на дате отежане околности око пандемије, уживате и да Вас дан када Ваше дете креће у први разред испуни поносом и срећом.
Сусрету са новом генерацијом ђака радују се учитељи и сви запослени у ОШ „Љуба Ненадовић“.

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2022/23 ГОДИНЕ