НАШИ КУЋНИ ЉУБИМЦИ И МИ

Поводом недеље у којој обележавамо Дан школе, Вршњачки тим у сарадњи са наставником биологије Зорицом Златић организовао је изложбу кућних љубимаца. Под слоганом „Кућни љубимац најдражи члан домаћинства“ приступило се организовању овог лепог догађаја. Велики број ученика школе одазвао се акцији и довео своје љубимце у школску салу. Било је ту корњача, паса, мачака, чинчила, зечева, рибица и папагаја различитих врста и величина. Власници су од координатора Вршњачког тима наставника хемије Весне Васовић слушали презентацију о одговормом власништву. Од наставвника биологије могли смо да чујемо зашто је добро, а и корисно по психичко и физичко здравље имати кућног љубимца. Сваки љубимац на изложби је фотографисан , па ће чланови Вршњачког тима одабрати једног од њих за маскоту после гласања.